Підручники для школи
 

НМЛ управлінської діяльності та забезпечення якості освіти


remember me

 

Новини

News: 198
Mar 21, 2023

Воркшоп для підлітків «Палітра можливостей неформальної освіти дітей та молоді»

Захід проводився в межах діяльності Одеської обласної школи громадянської партисипації дітей та дорослих “УСі В ДІЇ!”, що діє на базі КЗВО "Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради".
Mar 16, 2023

Круглий стіл «Успішні практики та перспективи впровадження курсу за вибором «Навчаємось жити в громаді» в ЗЗСО Одещини»

16 березня в онлайн форматі відбувся круглий стіл «Успішні практики та перспективи впровадження курсу за вибором «Навчаємось жити в громаді» в ЗЗСО Одещини»
Mar 15, 2023

Управлінська студія «Управління змінами»

15 березня 2023 року розпочала роботу управлінська студія «Управління змінами» для керівників закладів освіти.
Mar 14, 2023

Обласна Школа для директорів та консультантів центрів професійного розвитку педагогічних працівників «Консультант центру професійного розвитку педагогічних працівників як соціальний лідер в освітньо

14 березня 2023 року в онлайн-форматі відбулося друге засідання обласної Школи «Консультант центру професійного розвитку педагогічних працівників як соціальний лідер в освітньому середовищі» за темою «Ефективність діяльності: технології самовдосконалення».
Mar 13, 2023

#Дискусійний_простір «Нова українська школа: рухаємось разом» // трек 1 «Інтегроване навчання: у фокусі цінності, компетентності, практики»»// «Інтеграція цифрового інструментарію»

13 березня 2023 року в онлайн-форматі до дискусійного простору за темою «Інтеграція цифрового інструментарію» долучилася педагогічна спільнота керівників закладів освіти Одещини та директорів і консультантів Центрів професійного розвитку педагогічних працівників області.
Mar 10, 2023

Перша сесія обласного постійно діючого семінару «Розвиток soft skills класних керівників закладів загальної середньої освіти»

10 березня 2023 року відбулася перша сесія обласного постійно діючого семінару «Розвиток soft skills класних керівників закладів загальної середньої освіти», яка об’єднала у продуктивній діяльності заступників директорів з виховної роботи та класних керівників закладів загальної середньої освіти.
Mar 9, 2023

Завершилося формування робочих груп із розробки проєкту розвитку ЗЗСО

Головними пріоритетами у розробці стратегії ЗЗСО має бути забезпечення відкритості та демократичності процесу.
Mar 7, 2023

Семінар-тренінг для вчителів початкових класів в межах методичного марафону «Стаємо сильнішими разом»

В межах методичного марафону «Стаємо сильнішими разом», завершуючи серію-тренінгів, 7 березня в онлайн форматі зустрілися вчителі початкових класів Одеської області.
Mar 6, 2023

Семінар-тренінг для працівників закладів дошкільної освіти в межах методичного марафону «Стаємо сильнішими разом»

6 березня працівники закладів дошкільної освіти Одеської області зустрілися в онлайн форматі під час семінару-тренінгу, який проводиться у межах методичного марафону «Стаємо сильнішими разом».
Mar 2, 2023

Семінар-тренінг для практичних психологів у межах методичного марафону «Стаємо сильнішими разом!»

У межах методичного марафону «Стаємо сильнішими разом!» 2 березня був проведений семінар-тренінг для працівників психологічної служби системи освіти Одеської області.