НМЛ управлінської діяльності та забезпечення якості освіти





МЕТОДИЧНИЙ КЛАСТЕР у рамках проєкту «Соціальне партнерство – майстерня майбутнього»

Dec 8, 2021
Відповідно до плану роботи кафедри освітньої політики КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» з метою створення умов для розкриття потенціалу консультантів центрів професійного розвитку педагогів 7 грудня відбувся другий методичний кластер у рамках проєкту «Соціальне партнерство – майстерня майбутнього». Модерувала захід Г. Болдирєва, завідувачка науково-методичної лабораторії соціального партнерства та міжнародної діяльності.

У межах заходу розглядалися актуальні питання з розвитку інформаційно-цифрової компетентності та уміння вчитися протягом життя, формування яких в учасників освітнього процесу займає провідні позиції в контексті реформування освіти в України. Адже сучасний освітній простір загалом, та освітнє середовище закладу освіти зокрема, має характеризуватися сприятливими умовами для розвитку здатності в учасників освітнього процесу до пошуку та засвоєння нових знань, набуття нових вмінь і навичок, зокрема через ефективне керування ресурсами та інформаційними потоками, вміння вибудовувати свою освітньо-професійну траєкторію, навчатися впродовж життя.

 З основними компонентами, напрямками модернізації освітнього простору і засадами формування освітнього середовища ознайомила Г. Болдирєва, завідувачка науково-методичної лабораторії соціального партнерства та міжнародної діяльності.

 Створенню єдиного інформаційного простору в умовах розвитку закладу освіти, особливостях застосування хмарних технологій, отримуванню інформації за запитами педагогів приділила увагу Л.Бондаренко, методистка науково-методичної лабораторії розвитку та якості освіти.

М. Гриньова, методистка науково-методичної лабораторії соціального партнерства та міжнародної діяльності, практично ознайомивши консультантів центрів з  можливостями Google – Академії, приділила увагу вертикальному та горизонтальному розвитку особистості педагога та значенню читання у розвитку наскрізних вмінь та навичок учасників освітнього процесу.

 Протягом заходу учасники методичного кластеру мали змогу долучитися до обговорення актуальних питань щодо створення сучасного освітнього простору, показати здатність орієнтуватися в інформаційному просторі, практично попрацювати на онлайн-дошці Padlet.

За підсумками методичного кластеру були окреслені перспективи подальшої співпраці академії з центрами професійного розвитку педагогічних працівників.

 

 





News


May 13, 2024
Практичний інтенсив «Ресурси, стратегії, практики»// «Дієві інструменти та метрики у роботі співробітника ЦПР ПП»
13 травня 2024 року практичний інтенсив для директорів та консультантів ЦПР ПП відбувався за актуальною темою «Дієві інструменти та метрики у роботі співробітника ЦПР ПП».

May 10, 2024
ПРАКТИЧНИЙ ІНТЕНСИВ «РЕСУРСИ, СТРАТЕГІЇ, ПРАКТИКИ» «Важливість командоутворення для розвитку особистості директора та його професійної діяльності»
10 травня для керівників закладів загальної середньої освіти відбувся практичний інтенсив «Ресурси, Стратегії, Практики». Захід був організований з метою залучення учасників до обговорення та впровадження ефективних стратегій управління закладами освіти з акцентом на важливість командоутворення для розвитку особистості директора та його професійної діяльності.

Apr 30, 2024
ПРАКТИЧНИЙ ІНТЕНСИВ «РЕСУРСИ, СТРАТЕГІЇ, ПРАКТИКИ»// «ДІЄВІ ПРИЙОМИ ТА ЕФЕКТИВНІ ЗАСОБИ ВНУТРІШНЬОЇ КОМУНІКАЦІЇ В УПРАВЛІННІ ЗАКЛАДОМ ОСВІТИ»
30 квітня для керівників закладів загальної середньої освіти пройшов практичний інтенсив «Ресурси, стратегії, практики», присвячений темі ефективної внутрішньої комунікації в управлінні закладом освіти.

All news